Egy befőttesüvegnyi savanyú tejem árválkodott a hűtőben, mihez is kezdjek vele? Legyen mondjuk lángos,
Kefires,
V-Tech lett volna, ha tovább savanyodik. A tetején az a gusztustalanság, kapormártásnak készült.
(Ez nem nagyon vág össze, de ezt sem hagyhattam ki.)
/Kutya-meleg volt ma is :)/
5 megjegyzés:
Örülök hogy újra itt vagy!
Én is! Köszi! Ma őrzöm a házat, ha kell ugatok is Negró helyett. :))
Negró gyönyörű,olyan az arca,mint Korminak :)
Még hogy gusztustalanság?! Nekem pont az ellenkezője:) Imádom a kaprot:) Csak ebben a melegben lángost sütni nem nagyon van kedvem:( tegnap este megfűzött a család némi kelt palacsinta sütésére...hát jobb programot is kitalálhattak volna nekem...
Hú, de finomság ez! Semmis talanság. Gusztus. Ide bele, pofázmányomba!
De édes a kutymó!
Megjegyzés küldése